33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

سرپرست جدید سازمان زیباسازی شهرداری قم معارفه شد

آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان زیباسازی شهرداری قم با حضور معاون خدمات شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان زیباسازی شهرداری قم با حضور ذاکریان معاون خدمات شهرداری در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

در این آیین از اقدامات و تلاش‌های سیدمحمد موسوی منش که به‌تازگی به‌عنوان شهردار رودهن تهران منصوب‌شده قدردانی و پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست جدید سازمان زیباسازی معارفه شد.

سرپرست سابق سازمان زیباسازی شهرداری قم در این جلسه، اظهار داشت کرد: شهرداری قم هم‌اکنون در مباحث مربوط به زیباسازی در سطح کشور حرف برای گفتن دارد.

سیدمحمد موسوی‌منش ادامه داد: بهره‌وری و برون‌سپاری پروژه‌ها از اولویت‌های مهم این سازمان طی سال‌های اخیر بوده و پروژه‌های سیما و منظر مانند پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و گردشگری جای خود را در مدیریت شهری قم پیداکرده است.

وی با تأکید بر تحول مباحث مربوط به زیباسازی در شهر قم طی سال‌های اخیر، یادآور شد: در این مدت بیش از ۱۳ هزار چراغ در خصوص اجرای زیباسازی و نورپردازی‌های شهری نصب‌شده است.

شهردار رودهن شهرستان دماوند تصریح کرد: به خاطر اقدامات قابل‌توجه این سازمان در سال‌های گذشته، این سازمان در برخی پروژه‌ها مانند باغ پرندگان که در حوزه وظایف سازمان زیباسازی نیست نیز ورود کرده و نظرات تخصصی داده است.

موسوی‌منش عنوان کرد: نورپردازی، نقش برجسته، المان و مبلمان شهری قم در سال‌های اخیر متحول شده است و مقوله هنر وارد عرصه زندگی روزمره شهروندان شده است.

انتهای پیام/ش