36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

بهره‌برداری از مجموعه‌های فرهنگی ورزشی مناطق ۸ و ۳ قم در سال آینده

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه فرهنگی ورزشی مدرن شهیدان جودی در منطقه پنج شهرداری قم گفت: مجموعه‌های فرهنگی ورزشی شهرداری قم در مناطق 8 و 3 با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد در نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی نژاد با اشاره به احداث مجتمع‌های فرهنگی ورزشی در مناطق شهری اظهار داشت: طی چهار سال اخیر پروژه‌های متعدد فرهنگی ورزشی در مناطق هشتگانه قم و در هر منطقه به‌تناسب خودش طراحی و اجراشده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجموعه‌های فرهنگی ورزشی مناطق یک، ۶ و ۲ به بهره‌برداری رسیده است ابراز کرد: مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه پنج نیز تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم تصریح کرد: دو مجموعه فرهنگی ورزشی در منطقه هشت و منطقه سه در دست احداث قرار دارد که هم‌اکنون  بیش از ۵٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه پیش‌بینی می‌شود تا چهار ماه آینده مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه هشت افتتاح شود، مطرح کرد: تلاش بر این است که مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه سه نیز طی ۶ ماه آینده افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/