31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

استقبال مردمی از برنامه سازمان فرهنگی شهرداری قم در ایام ولادت حضرت زهرا(س)

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در ایام پر خیروبرکت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن ویژه‌برنامه‌های متنوعی را در سطح شهر و در مراکز اجتماعی فرهنگی برگزار کرد که با استقبال خوب همشهریان همراه بود.

به گزارش شهرنیوز، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در ایام پر خیروبرکت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن ویژه‌برنامه‌های متنوع اجتماعی و فرهنگی را در سطح شهر و در مراکز اجتماعی فرهنگی برگزار کرد که با استقبال خوب همشهریان همراه بود.

با توجه به رسالت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در موضوع آموزش خانواده‌های ساکن در شهر مقدس قم و با هدف ترویج فرهنگ فاطمی و ترویج اهداف مکتب حضرت فاطمه زهرا صدیقه کبری (س)؛ در این زمینه آموزش خانواده، ویژه‌برنامه‌های اجتماعی فرهنگی همزمان با سالروز فرخنده میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سطح شهر در مراکز وابسته به این سازمان به اجرا گذاشته شد.

برگزاری مراسم جشن با حضور بانوان فعال در عرصه‌های فرهنگی استان با حضور نمایندگان‌ مردم قم در مجلس شورای اسلامی و تجلیل از مادران بزرگوار شهدا، برگزاری سخنرانی مذهبی با موضوع خانواده‌های فاطمی با حضور اساتید مطرح کشوری و بین‌المللی، اجرای مسابقات متنوع خانوادگی با اهدای جوایز و برگزاری مراسم جشن و سرور به همراه نورافشانی ازجمله برنامه‌هایی بود که به این مناسبت در قم برگزار شد.

انتهای پیام/ع