29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

جابجایی یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر از طریق پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از جابجایی یک‌میلیون و 292 هزار و 781 نفر در 10 ماهه سال جاری از پایانه‌ها و پارک‌سوارهای این سازمان خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم، سید رضا حسینی با اشاره عملکرد این سازمان در سال جاری اظهار داشت: یک‌میلیون و ۲۹۲ هزار و ۷۸۱ نفر در ۱۰ ماهه سال جاری از پایانه‌ها و پارک‌سوارهای این سفر جابجا شده‌اند.

به گفته وی، این جابجایی مسافران با سرویس‌دهی ۱۰۰ هزار و ۴۰۶ دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی برون‌شهری صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم خاطرنشان کرد: کلیه پایانه‌ها و پارک‌سوارهای این سازمان همه‌روزه و به‌صورت شبانه‌روزی در امر جابجایی مسافر به زائرین و مسافرین خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای سال تاکنون حدود ۲۳ هزار زائر عراقی از خدمات سازمان پایانه‌ها بهره‌مند شده‌اند، ابراز کرد: پارک‌سوار شمالی را می‌توان از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین پارکینگ ماشین‌های سنگین استان نام برد که روزانه بالغ‌بر ۱۵۰ دستگاه خودروی سنگین از همه خدمات پارک‌سوار شمالی بهره‌مند می‌شوند و هر هفته روزهای سه‌شنبه این پارک‌سوار پذیرای زائرین مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر هستند.

حسینی از تکمیل و ساماندهی طرح میدان ۷۲ تن جهت شرکت‌های مسافربری خبر داد و افزود: از طریق نصب دوربین از ابتدای سال ۱۴۰۱ این پایانه ساماندهی می‌شود.

انتهای پیام/***