35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بلوار شهید صادقی منطقه یک قم در آستانه بهره‌برداری/پروژه‌ای مهم و شریانی برای کاهش ترافیک هسته مرکزی

مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به آخرین وضعیت احداث بلوار شهید صادقی در این منطقه اظهار داشت: این پروژه با پیشرفت بیش از 90 درصدی به‌زودی به بهره‌برداری رسیده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا اقبالیان  با اشاره به آخرین وضعیت احداث بلوار شهید صادقی در منطقه یک شهری قم اظهار داشت: این پروژه یکی از محورهای شریانی و با هدف تکمیل رینگ ترافیکی شهر و کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر احداث‌شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه مهم در مراحل پایانی خود قرار داد و یادآور شد: برای صرفاً عملیات عمرانی این پروژه تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است که با پیشرفت بیش از ۹۰ درصدی به‌زودی به بهره‌برداری رسیده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با تأکید بر اینکه این محور به طول هزار و ۱۶۰ متر و با عرض مسیر ۴۵ متری انجام‌شده است، تصریح کرد: ۵۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع تملک برای احداث این بلوار صورت گرفته است.

وی قیمت روز زمین این پروژه مهم شهری را بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان دانست و ادامه داد: ۱۳ میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان برای عملیات زیرسازی و آسفالت و ۲۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان عملیات جدول‌گذاری و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه روشنایی شده است.

انتهای پیام/***