32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بهره‌برداری از پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی ۲ ماه زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده/ تکمیل پیاده‌روسازی خیابان سپاه در سال ۱۴۰۱

مدیر منطقه هفت شهرداری قم گفت: پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) دو ماه زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده آماده بهره‌برداری شد که نشان از برنامه‌ریزی و سرعت عملیات عمرانی توسط مدیریت شهری قم و افزایش رضایت کسبه بوده است.

به گزارش شهرنیوز، محمد رمضانی در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های عمرانی شهرداری قم، با اشاره به قرار گرفتن پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) در مراحل پایانی اظهار داشت: انجام و توسعه پیاده راه‌ها یکی از بهترین و ماندگارترین پروژه‌های شهری قم طی سال‌های اخیر بوده است.

وی با تأکید بر رویکرد شهرداری در آرام‌سازی ترافیک و دور کردن وسایل نقلیه عمومی از جوار حرم مطهر(س)، ادامه داد: این پروژه از نظر فنی کاملاً آماده بهره‌برداری شده و طبق پیش‌بینی به‌عمل‌آمده می‌توان در دهه فجر سال جاری مورد افتتاح قرار داد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم ابراز کرد: این پروژه دو ماه زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده آماده بهره‌برداری شد که نشان از برنامه‌ریزی و سرعت عملیات عمرانی توسط مدیریت شهری قم و افزایش رضایت کسبه بوده است.

وی یادآور شد: با هماهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) تردد خودروهای اضطراری در طول مسیر پیاده راه آیت‌الله مرعشی(ره) پیش‌بینی‌شده است.

رمضانی با اشاره به پروژه پیاده‌روسازی خیابان سپاه و ایستگاه راه‌آهن مرکزی، عنوان کرد: این پروژه سال آینده به‌صورت کامل مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و شهرداری منطقه هفت در تلاش است تا معابر اطراف حرم را با هدف آرام‌سازی فیزیکی و روانی تبدیل به پیاده راه‌های انسان‌محور کند.

انتهای پیام/ش***