28.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

مجموعه فرهنگی ورزشی “شهیدان جودی” آماده افتتاح است/ احداث ایستگاه جدید آتش‌نشانی در منطقه ۵ شهر قم

مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی «شهیدان جودی» یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فرهنگی ورزشی قم به شمار می‌آید و تلاش بر این است که در اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری برسد.

به گزارش شهرنیوز، زین‌العابدین قراچورلوی در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های عمرانی شهرداری قم اظهار کرد: پروژ‌ه‌های شاخص این منطقه شامل احداث بوستان محلی و فضای سبز در ادامه بوستان آفتاب با اعتباری بالغ‌بر پنج میلیارد تومان، احداث میدان وسیع در پایان خیابان شهید حیدریان، رفع مشکلات آب‌گرفتگی، سالن فرهنگی ورزشی شهیدان جودی، رینگ دوم جمکران که تملک آن در حال انجام است و تطبیق خیابان‌های اطراف جمکران در راستای ترمیم بافت منطقه جمکران می‌شود.

وی ادامه داد: بوستان وتوس پروژه مهم دیگری است که در خیابان اندیشه واقع‌شده و بحث بنای آن انجام‌گرفته و اکنون شبکه برق آن در حال نصب است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم خاطرنشان کرد: همچنین یک ایستگاه آتش‌نشانی با هزینه ۱۵ میلیارد تومان در منطقه پنج در حال احداث است.

قراچورلوی با بیان اینکه کمتر سالن‌های ورزشی در قم همانند سالن ورزشی شهیدان جودی مجهز به سکوی تماشاچی هستند افزود: این مجموعه فرهنگی ورزشی در دوطبقه واقع‌شده است که مساحت طبقه همکف دو هزار و ۵٠٠ مترمربع و مساحت طبقه دوم بیش از هزار مترمربع است.

وی تصریح کرد: این مجموعه فرهنگی ورزشی یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فرهنگی ورزشی قم به شمار می‌آید و تلاش بر این است که در اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/ش***