31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

برخورد قانونی با رانندگان تاکسی واکسن نزده در قم/دریافت دوز سوم واکسن توسط کارکنان اداری تاکسیرانی

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه تیم‌های نظارت تاکسیرانی با رانندگانی که واکسن نزده‌اند برخورد قانونی می‌کنند، گفت: نظارت بر ماسک زدن رانندگان نیز توسط این تیم‌ها به‌صورت جدی در دستور کار است.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک در جلسه مدیریت بحران شهرداری قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ایمن‌سازی کارکنان ستادی و تاکسیرانان برای مقابله با موج جدید کرونا اظهار کرد: کارکنان سیستم اداری تاکسیرانی برای دریافت دوز سوم واکسن کرونا اقدام کردند.

وی با بیان اینکه در خصوص تاکسی‌ها، شش هزار تاکسی و هشت هزار و ۲۰۰ تاکسیران در قم فعال هستند ابراز کرد:  ۱۴۵ هزار مسافر در روز توسط این ناوگان جابه‌جا می‌شوند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه ما امکان رصد افراد واکسن نزده را نداریم، گفت: طبق اطلاعات کسب‌شده از اتحادیه کشوری؛ تعدادی از رانندگان در قم همچنان واکسن نزده‌اند که این افراد غالباً رانندگانی هستند که به دلایل مختلف فعال نیستند.

نیک با اشاره به اینکه تیم‌های نظارت تاکسیرانی با رانندگانی که واکسن نزده‌اند برخورد قانونی می‌کنند، خاطرنشان کرد: نظارت بر ماسک زدن رانندگان نیز توسط این تیم‌ها به‌صورت جدی در دستور کار است.

انتهای پیام/ع***