۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

اختتامیه جشنواره الگوی سوم(بانوی ایرانی-اسلامی) در قم برگزار شد

جشن میلاد کوثر و اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی الگوی سوم (بانوی ایرانی-اسلامی) با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، جشن میلاد کوثر و اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی الگوی سوم (بانوی ایرانی_اسلامی) با حضور بیش از ۷۰۰ ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این جشنواره پر استقبال استانی از ۸۵ منتخب ورزشی در ۸ رشته ورزشی تیراندازی، تنیس روی میز، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی در رده‌های سنی ٧ الی ۴٠ ساله، طناب زنی در رده‌های سنی ٧ الی ٣٠ سال، طناب‌کشی، دارت و وسطی تجلیل به عمل آمد.

جشن میلاد کوثر و جشنواره الگوی سوم(بانوی ایرانی_اسلامی) با هدف اجرای برنامه ایجاد نشاط و شادابی در بین بانوان پردیسان و محتوای فرهنگی بانوی ایرانی اسلامی توسط جمعی از نهادهای فرهنگی استان ترتیب یافت.

در این جشنواره علاوه بر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، ناحیه امام حسن مجتبی علیه‌السلام سپاه علی ابن ابیطالب علیه‌السلام، اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره کل آموزش و پرورش استان همکاری و مشارکت داشتند.

جشن میلاد کوثر و جشنواره الگوی سوم(بانوی ایرانی_اسلامی) از تاریخ ۱۱ آذرماه سال جاری آغاز و ۷  بهمن‌ماه به کار خود پایان داد، تقدیر از مادران شهید ورزشکار، شهید برقعی و شهید ولی مهانی از بخش‌های دیگر این جشنواره بود.

انتهای پیام /ش**