41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

برگزاری نشست تخصصی جنگ روایت‌ها در بیانات مقام معظم رهبری در قم

نشست تخصصي جنگ روایت‌ها در بيانات مقام معظم رهبري همراه با تجليل از برگزیدگان نخستين دوره تاریخ شفاهی با رویکرد دفاع مقدس با حضور معاون ستاد كل نيروهاي مسلح برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، نشست تخصصی جنگ روایت‌ها در بیانات مقام معظم رهبری به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، جهاد دانشگاهی، کنگره ملی شهدای قم و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس با حضور سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل و سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار موحد فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع)، سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری و جمعی از پیشکسوتان، جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این نشست یحیی نیازی به تبیین هویت ملی در جنگ روایت‌ها، جواد کامور به تشریح معرفت‌شناسی خاطره در جنگ روایت‌ها و محسن مؤمنی زاده موضوع جنگ روایت‌ها و درایت یادگاران دفاع مقدس را با دبیری استاد سعید فخری زاده ارائه دادند.

در این مراسم از ۶ نفر از اساتید و برگزیدگان نخستین دوره تاریخ شفاهی با رویکرد دفاع مقدس تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است این دوره آموزشی از ۱۲ مهر در مرکز علمی کاربردی جهاددانشکاهی استان قم، به مدت ۴ هفته معادل ۳۵ ساعت برگزار و در این دوره آموزشی فنون مصاحبه، فنون آرشیو و تدوین در حوزه تاریخ شفاهی آموزش و به ۲۵ نفر از شرکت‌کنندگان گواهی رسمی شرکت در این دوره اعطا شد.

انتهای پیام/ع***