29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان اتوبوسرانی

ناوگان اتوبوس‌رانی مهم‌ترین مبلمان پویای شهری است/لزوم استفاده از توان بخش خصوصی برای ارتقای بهره‌وری و کیفیت ناوگان عمومی

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اهمیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم گفت: اتوبوس‌رانی مهم‌ترین مبلمان زنده و پویای شهری بوده و لازم است کیفیت، نظافت و بهره‌وری آن به‌صورت مرتب مورد رصد و پایش قرار بگیرد.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم معتمدی در جلسه شورای سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، با بیان اینکه کیفیت خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم طی سال‌های اخیر تا حدودی دچار چالش شده است، اظهار داشت: باید مسیری در شهرداری قم دنبال شود که علاوه بر شهروندان، رانندگان نیز از فعالیت آن رضایت داشته باشند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم یادآور شد: باید اقداماتی در شهرداری قم انجام شود تا ناوگان عمومی قم بیشترین خدمت را با بالاترین کیفیت به مردم ارائه دهد.
وی با اشاره به اهمیت توجه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم گفت: اتوبوس‌رانی مهم‌ترین مبلمان زنده و پویای شهری است و لازم بوده کیفیت، نظافت و بهره‌وری آن به‌صورت مترتب مورد رصد و پایش قرار بگیرد.
معتمدی خاطرنشان کرد: در کنار نوسازی باقی‌مانده ناوگان فرسوده شهرداری قم، اورهال کردن و بازسازی این ناوگان نیز موردتوجه قرار بگیرد.
وی استفاده از توان بخش خصوصی در ارتقای بهره‌وری و کیفیت ناوگان عمومی قم مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: برای بهبود وضعیت خدمات‌رسانی ناوگان باید از بخش خصوصی توانمند استفاده شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم، به‌روزرسانی خدمات ناوگان عمومی شهر را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ناوگان عمومی قم باید به نقطه‌ای برسد که خدمات خود را به‌صورت برخط و لحظه‌ای به شهروندان ارائه دهد.ش/****