28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

تاکسیرانی قم به عرصه‌های نوین خدمات‌رسانی ورود کند/حمایت استانداری قم از نوسازی ناوگان تاکسیرانی

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به‌ضرورت ورود تاکسیرانی قم به عرصه‌های نوین خدمات‌رسانی، گفت: استانداری قم از ظرفیت خود برای نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی حمایت می‌کند.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم معتمدی امروز در جلسه شورای سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم، با اشاره به تحولات تکنولوژی در خدمت‌رسانی به شهروندان در دنیای معاصر، اظهار داشت: تاکسیرانی قم ورود جدی‌تری به عرصه نرم‌افزاری در خدمات‌رسانی‌های عمومی کند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های مالی دولت باید از مشارکت‌های مردمی و سایر شیوه‌های موجود برای نوسازی و خدمات‌رسانی عمومی استفاده بیشتری شود.
وی با اشاره به برنامه شهرداری قم برای تخصیص ۲۰ میلیارد تومان جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی، اضافه کرد: استانداری قم در خصوص تأمین منابع مالی جهت نوسازی بخشی از این سازمان آمادگی دارد.
معتمدی در پایان اهمیت بهبود خدمات در ناوگان تاکسیرانی قم را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: ارتقای کیفیت تاکسی‌های شهری مورد توجه سازمان تاکسیرانی قم باشد.
انتهای پیام/ش***