31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ضرورت کاهش فواصل ایستگاه تاکسی با ورودی‌های مسجد جمکران در نیمه شعبان/فعالیت ۱۵۰۰ راننده تاکسی

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسيراني شهرداری قم گفت: يكي از موضوعاتي كه در سال‌های گذشته باعث نارضايتي زائران بود، فاصله زياد ایستگاه‌های تاكسي تعیین‌شده براي ايام نيمه شعبان با درب‌های ورودي مسجد مقدس جمكران بود كه اميدواريم با تدوين نظام حركتي، اين فاصله به حداقل برسد.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک در سومین جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم که به مناسبت ایام نیمه شعبان و نوروز در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه ۱۵۰۰ راننده تاکسی برای ایام نیمه شعبان در خدمت زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران خواهند بود، اظهار کرد: تمام تدابیر لازم برای خدمات‌دهی مناسب به زائران نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران لحاظ شده و آمادگی لازم در سازمان تاکسیرانی ایجادشده است.
وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که در سال‌های گذشته باعث نارضایتی زائران بود، فاصله زیاد ایستگاه‌های تاکسی تعیین‌شده برای ایام نیمه شعبان با درب‌های ورودی مسجد مقدس جمکران بود که امیدواریم با تدوین نظام حرکتی، این فاصله به حداقل برسد تا بتوانیم خدمات موردنیاز زائران را به‌صورت کامل ارائه دهیم.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: نصب بنرهای راهنمای ایستگاه‌های تاکسی، آماده‌باش کامل ستاد و نظارت بر عملکرد رانندگان تاکسی از دیگر اقداماتی است که در این ایام اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/ع***