30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

فراخوان شهرداری قم برای خرید خدمات تولید محتوای رسانه‌ای

شهرداری قم از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی فعال و متخصص در امور رسانه‌ای جهت خرید خدمات مشاوره با موضوع "تولید محتوای رسانه‌ای-تبلیغاتی" دعوت به عمل می‌آورد.

به گزارش شهرنیوز، شهرداری قم در نظر دارد به استناد آیین‌نامه خرید خدمات مشاوره مصوب ۰۱/۱۰/۱۳۸۸، از مؤسسات، شرکت‌ها و مراکز ذیصلاح و دارای توانمندی و سابقه فعالیت در امور مرتبط، جهت شناسایی و شرکت در خرید خدمات مشاوره با موضوع “تولید محتوای رسانه‌ای-تبلیغاتی” دعوت به عمل آورد.

مهلت دریافت و تحویل اسناد شرکت در این فراخوان از روز سه‌شنبه مورخ ۰۵/۱۱/۱۴۰۰ لغایت روز شنبه ۱۶/۱۱/۱۴۰۰ خواهد بود و متقاضیان جهت پاسخگویی به سؤالات تخصصی می‌توانند با اداره ارتباطات رسانه‌ای اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با شماره تلفن ۳۶۱۰۴۱۰۴-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

اسناد این مناقصه به‌صورت الکترونیک و بدون اخذ وجه با مراجعه به سامانه مناقصه‌گران شهرداری قم به نشانی peyman.qom.ir و پس از ثبت‌نام در سامانه امکان‌پذیر است و شماره تماس ۳۶۱۰۴۳۰۹-۰۲۵ در این خصوص آماده راهنمایی متقاضیان شرکت در این فراخوان خواهد بود.

اسناد فوق پس از تکمیل می‌بایست از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۴:۰۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه و ۷:۳۰ لغایت ۱۳:۰۰ روزهای پنجشنبه به اداره کل حراست و امور محرمانه شهرداری قم به نشانی قم، بلوار امام موسی صدر، جنب بوستان شهید بنیادی، شهرداری قم، طبقه ششم تحویل گردد.*