33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اداره کل حوزه شهردار

عملکرد موفق مدیر و تیم منطقه ۸/ پردیسان منطقه ویژه شهری در قم است

مديركل حوزه شهردار قم با تأکید بر عملکرد مدیر و تیم منطقه 8 گفت: عملکرد مدیر منطقه با تیم حرفه‌ای که در اختیار داشته توانسته علاوه بر رضایت شهروندان رضایت شهردار را نیز تأمین کند.

به گزارش شهرنیوز، سید جواد صحرایی در جلسه تودیع و معارفه سرپرست منطقه هشت شهرداری قم، این منطقه را یکی از مناطق درحال‌توسعه دانست و اظهار داشت: عملکرد مدیر منطقه با تیم حرفه‌ای که در اختیار داشته توانسته علاوه بر رضایت شهروندان رضایت شهردار را نیز تأمین کند.

وی تیم مستقر در منطقه را مورد ارزیابی قرارداد و افزود: منطقه هشت منطقه ویژه‌ای بوده و خوشبختانه توانایی هر یک از پرسنل این منطقه به‌اندازه یک مدیر منطقه بوده و توانسته‌اند منطقه را در شرایط مطلوبی قرار داده و در کنار هم قرار گرفتن این افراد اتفاقی است که به این زودی در مناطق رخ نخواهد داد.

مدیرکل حوزه شهردار قم با ابراز موفقیت برای سرپرست جدید منطقه تأکید کرد: باید پتانسیل‌های منطقه به‌خوبی شناخته‌شده و با همین تیم و با همین قدرت پیش بروید، زیرا موفقیت هر یک از شما دعای خیری از طرف زائران کریمه اهل‌بیت (س) خواهد بود و ان‌شاءالله خداوند به همه خادمان مردم توفیق خدمت گذاری بدهد.***/ن