35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

شهادت حاج قاسم سلیمانی مرز بین حق و باطل را روشن می‌کند

دبير جبهه مردمی جوانان يمن با اشاره به اينكه شهادت حاج قاسم سليمانی نيز مرز ميان حق و باطل را روشن كرد، گفت: بايد با تمسك به حضرت زهرا(س) و قرارگرفتن در مسير مكتب فاطمی حاج قاسم از راه حق خارج نشويم.

به گزارش شهرنیوز، سید صادق شرفی در آیین اختتامیه نخستین همایش ملی مکتب فاطمی حاج قاسم که شب گذشته در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) نشان هدایت برای امت است و آن حضرت مانند آفتاب بر عالم می‌تابد و با روشنگری افراد را هدایت می‌کند.

وی ادامه داد: شهادت ایشان نیز نقطه تحول و عقلانیت افرادی بوده که به دنبال حق و حقیقت هستند و از طریق حضرت زهرا(س) حقیقت عالم را درک کردند.

این مبارز یمنی با اشاره به اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز مرز میان حق و باطل را روشن کرد، گفت: خدای متعال می‌فرماید راه حق به من می‌رسد و راه باطل به شیطان و شیطان بزرگ‌ترین دشمن انسان است. باید با تمسک به حضرت زهرا(س) و قرارگرفتن در مسیر مکتب فاطمی حاج قاسم از راه حق خارج نشویم.

شرفی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه افتخار دارم که سرباز امام خامنه‌ای هستم، ابراز کرد: همچنین بر خود می‌بالم که یک رزمنده از رزمندگان مکتب فاطمی حاج قاسم عزیز هستم.***/ع