35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

اقدام شایسته شهرداری در آماده‌سازی بلوار حضرت خدیجه(س) برای استفاده ترافیکی در نیمه شعبان

دبیر کمیته حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قم با اشاره به آماده‌سازی بلوار حضرت خدیجه(س) توسط شهرداری قم، گفت: از ظرفیت این بلوار می‌توان به‌عنوان پارکینگ موقت زائران و مجاوران نیمه شعبان در یک فضای استاندارد و ایمن استفاده کرد.

به گزارش شهرنیوز، وحید مقدم در جلسه ستاد تسهیلات زائرین ویژه نیمه شعبان در سالن جلسات استانداری قم، اظهار داشت: این کمیته ترافیک استانداری با همکاری کمیته حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، جلساتی برای هدایت و نحوه مدیریت طرح ترافیکی نیمه شعبان برگزار خواهد کرد.

دبیر کمیته حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قم خاطرنشان کرد: هدایت و روان‌سازی ترافیک از مسائل بسیار مهمی است که در ارزیابی زائران و شهروندان از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های مسئولان در نحوه برگزاری آیین نیمه شعبان مؤثر است.

مقدم با اشاره به مشکلات ترافیکی مسجد مقدس جمکران در برگزاری جشن نیمه شعبان به‌خصوص در ساعات پایانی شب، اظهار داشت: کمبود پارکینگ مشکل همیشگی استان در این ایام است و امید می‌رود با همکاری و تلاش‌های شهرداری قم، پارکینگ‌های بیشتری برای نیمه شعبان امسال آماده شود.

دبیر کمیته حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قم با قدردانی از شهرداری قم در آماده‌سازی بلوار حضرت خدیجه(س) و روکش آسفالت و روشنایی لازم، افزود: نیمه شعبان امسال از این بلوار برای تأمین بخش عمده‌ای از نیاز به پارکینگ نیمه شعبان استفاده خواهد شد.***/ش