29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اکران دومین مرحله از تبلیغات شهری پویش “قیام قم” بر اساس آخرین رهنمودهای مقام معظم رهبری به مردم انقلابی قم

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از آغاز اکران دومین مرحله از تبلیغات شهری پویش "قیام قم" بر اساس آخرین رهنمودهای مقام معظم رهبری به مردم انقلابی قم در 19 دی سال 1400 خبر داد.

مهدی کلانترزاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، به اشاره به فرارسیدن سالروز ۱۹ دی و دیدار مستقیم تصویری مقام معظم رهبری با مردم قم اظهار داشت: شهر قم صحنه همیشه زنده انقلاب بوده و در خط مقدم دفاع از ارزش‌های اسلامی قرار دارد.

وی از آغاز پویش “قیام قم” بر اساس آخرین رهنمودهای مقام معظم رهبری در ارتباط تصویری مستقیم با اجتماع مردم انقلابی قم خبر داد و افزود: با جمع‌بندی سرفصل و نکات اساسی این بیانات در کمیته راهبردی شهرداری قم، مرحله دوم این پویش در اکران تبلیغات شهری و انتشار در فضای مجازی آغاز شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تصریح کرد: مرحله نخست “پویش قیام قم” اکران مجموعه تبلیغات شهری به مناسبت گرامیداشت سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی‌ماه ۱۳۵۶ بود که از  ۱۶ دی‌ماه ۱۴۰۰ طراحی‌ و در سطح شهر قم اکران شده است.

وی استفاده از تیم‌های حرفه‌ای را در طراحی و اجرای پویش یکی از نکات برجسته این پویش عنوان کرد و گفت: برای برگزاری این پویش از تیم‌های حرفه‌ای طراحی در شهر قم دعوت به همکاری شده تا جملات مقام معظم رهبری بر اساس سه دسته‌بندی محتوا قم، شهید سلیمانی و مسائل روز به‌صورت اثرگذار در سطح شهر نصب شود.

کلانترزاده ادامه داد:در کنار اجرای این پویش، اجتماع پرشور مردم قم در اجتماع روز گذشته حرم مطهر و ارتباط تصویری مستقیم با رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهر قم برای ۴۴ سال پیاپی صحنه لبیک به امام، رهبری و آرمان‌های انقلاب شده و به جهانیان نشان خواهیم داد، مردم قم هنوز با همان شور و اشتیاق دی‌ماه سال ۱۳۵۶ از آرمان‌های انقلاب و رهبری حمایت خواهند کرد.***/ن