28.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

آسفالت ۲۰ کوچه منطقه ۵ شهر قم خارج از برنامه سال ۱۴۰۰/ اجرای ۱۸۰۰ تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه در سال جاری

مدیر منطقه پنج شهرداری قم، از اجرای آسفالت 20 کوچه خارج از بودجه سال منطقه و با درخواست مردم خبر داد و گفت: میزان آسفالت استفاده‌شده در سه ماه دوم سال 8 هزار و 200 تن بوده و هزار و 800 تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه تا ماه دی و بهمن‌ماه استفاده می‌شود که این 20 کوچه نیز شامل این آسفالت‌ریزی می‌شود.

زین‌العابدین قراچورلو در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از انجام ۹۰ درصدی پروژه‌های منطقه پنج خبر داد و اظهار داشت: بخشی از پروژه‌های در حال اجرا در منطقه خارج از بودجه منطقه تعریف‌شده است.
وی از آسفالت ۲۰ کوچه خارج از برنامه سال ۱۴۰۰ در منطقه پنج خبر داد و افزود: به‌طورکلی بودجه سال ۱۴۰۰ منطقه ۴۰ میلیارد تومان بوده که آسفالت و زیرسازی این ۲۰ کوچه با مشارکت مردم و خارج از بودجه و برنامه سال در حال انجام است.
مدیر منطقه پنج شهرداری قم، میزان آسفالت استفاده‌شده در سه ماه دوم سال را ۸ هزار و ۲۰۰ تن اعلام و تصریح کرد: هزار و ۸۰۰ تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه تا برج ۱۰ و ۱۱ استفاده می‌شود که این ۲۰ کوچه نیز شامل این آسفالت‌ریزی می‌شود.
وی انجام آسفالت ۲۰ کوچه را با توجه به درخواست مردم عنوان و ابراز کرد: اجرای آسفالت ۲۰ کوچه خارج از ۴۰ میلیارد تومان بودجه سال بوده و با درخواست مردم برای آسفالت آن برنامه‌ریزی‌شده است.
قراچورلو ادامه داد: جدول‌گذاری کوچه‌ها با مشارکت مردم انجام‌شده و شهرداری آسفالت آن را اجرا می‌کند تا بتوانیم مشکلات مردم را در این کوچه‌ها هر چه سریع‌تر حل کنیم.
وی در پایان تأکید کرد: اولویت منطقه بر اجرای آسفالت کوچه‌هایی است که هنوز آسفالت نشده و ترمیم و بازسازی آسفالت در مرحله بعد قرار دارد.
انتهای پیام/ن***