29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم

جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم به‌منظور بررسی آخرین اقدامات و برنامه‌های این سازمان در سال جاری و سال آینده با حضور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با حضور مسعود طبیبی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، سید رضا حسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری قم، مدیران مناطق سه و هشت شهری، مدیران و مسئولان حوزه حمل‌ونقل شهرداری و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

در این جلسه موضوعاتی همچون ضرورت اجرای موارد اساسنامه سازمان در موضوعاتی همچون جمع‌آوری اطلاعات و آمار، طراحی، برنامه‌ریزی و توسعه پایانه‌ها، جذب نیروهای متعهد و متخصص و همچنین استفاده از تجارب پایانه‌های موفق در داخل و خارج از کشور تأکید شد.

حسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم در این نشست گزارشی از روند اجرای مصوبات قبلی جلسه در موضوعاتی همچون تصویب صورت‌های مالی و تفریغ بودجه ۱۳۹۹، تفویض اختیار بازرسی سازمان به شهردار قم و انتخاب بازرس این سازمان، به‌کارگیری نرم‌افزار مالی جدید سازمان و پیگیری زمین پایانه جنوبی ارائه داد.

بررسی متمم بودجه سازمان، بحث و تبادل‌نظر در خصوص احداث پایانه مرکزی در مکانی مناسب مانند ۷۲ تن و همچنین احیای پایانه پردیسان، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تحقق این امر و همچنین راه‌کارهای تحقق منابع کلان ازجمله واگذاری‌ها به بخش خصوصی از دیگر موضوعات مطرح‌شده در این نشست بود.***/ع