35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تحویل حواله لاستیک با نرخ مصوب به خودروهای دیزل باری

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم از تحویل حواله لاستیک با نرخ مصوب به خودروهای دیزل باری دارای پروانه اشتغال از سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان تاکسیرانی برای توزیع لاستیک بین مجموعه خودروهای زیرمجموعه اظهار کرد: طی ماه‌های اخیر که قیمت لاستیک در بازار به شدت نوسان پیدا کرده، سازمان تاکسیرانی تدابیری را اندیشیده تا خللی در کار تاکسی‌های درون‌شهری و خودروهای حمل بار زیرمجموعه سازمان ایجاد نشود.
وی با بیان اینکه برای توزیع لاستیک با نرخ مصوب حواله‌ لاستیک به ناوگان زیر مجموعه تاکسیرانی تحویل می شود، خاطرنشان کرد: به کلیه خودروهای حمل و نقل بار گازوئیل سوز(دیزل باری) که از سازمان تاکسیرانی پروانه فعالیت و اشتغال گرفتند حواله تحویل لاستیک با نرخ مصوب تحویل می شود.
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه هزار و ۷۰۰ خودرو دیزل باری از ۲ تا ۱۵۰ تن از این سازمان تاکنون پروانه فعالیت دریافت کرده‌اند، گفت: رانندگان این خودروها می‌توانند جهت اخذ حواله لاستیک به سازمان بار سازمان تاکسیرانی واقع در میدان ۷۲ تن مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه برای تحویل حواله باید مدارک پروانه اشتغال و فعالیت همراه رانندگان باشد، افزود: رانندگان می توانند شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ به سازمان بار سازمان تاکسیرانی واقع در میدان ۷۲ تن مراجعه کنند.