30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تکمیل طرح ایمن سازی حفاظ استخر بوستان جوان

به گزارش شهرنیوز؛ شهردار منطقه دو قم گفت: طرح ایمن سازی حفاظ استخر بوستان جوان در راستای استاندارد سازی اماکن عمومی و پارکها در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفته و هم اکنون مراحل تکمیلی خود را سپری می کند. رضا رحیمی اعتبار این طرح را ۲ میلیارد ریال...

طرح ایمن سازی حفاظ استخر بوستان جوان مطابق دستورالعمل های اداره استاندارد انجام شد.

به گزارش شهرنیوز؛ شهردار منطقه دو قم گفت: طرح ایمن سازی حفاظ استخر بوستان جوان در راستای استاندارد سازی اماکن عمومی و پارکها در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفته و هم اکنون مراحل تکمیلی خود را سپری می کند.
رضا رحیمی اعتبار این طرح را ۲ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این طرح با هدف ایمن سازی، استاندارد سازی و افزایش ضریب ایمنی استخر بوستان جوان اجرا گردیده است .
وی افزود: طرحهای تکمیلی اجرا شده و در دست اقدام بوستان جوان شامل محوطه سازی، ایمن سازی روشنایی، توسعه درخت کاری و احداث ورودی ها و همچنین واگذاری به بخش خصوصی نیز در حال پیگیری است و در این خصوص سالیانه مبلغ ۲۰ میلیارد ریال جهت نگهداری و توسعه زیرساختهای این بوستان هزینه می شود.
رحیمی ابراز امیدواری کرد با تکمیل طرحهای توسعه ای در بوستان جوان بتوان از حداکثر ظرفیت آن در پرکردن اوقات فراغت و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی بهره برد.