35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

تکمیل ورودی پردیسان قم نیازمند عزم استانی است/تلاش برای رفع مشکلات حمل‌ونقل عمومی پردیسان

مدیر منطقه هشت شهرداری قم وضعیت ورودی پردیسان را مورد توجه قرار داد و گفت: پل شهید حججی نقطه کلیدی و پروژه استانی بوده که اتمام آن از توان بودجه پردیسان خارج است.

به گزارش شهرنیوز، محمد رمضانی با اشاره به برخی از اقدامات و برنامه‌های در دست اجرا در پردیسان اظهار داشت: یکی از مطالبات مردمی پیرامون وضعیت حمل‌ونقل پردیسان بوده که حل این موضوع در دستور بررسی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فاصله پردیسان از مرکز شهر زیاد و رغبت برای استفاده از حمل‌ونقل عمومی فراوان است که این امر در حیطه معاونت حمل‌ونقل بوده و باید تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود که پیگیر آن هستیم.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم ورودی پردیسان را مورد توجه قرار داد و افزود: پل شهید حججی نقطه کلیدی و پروژه استانی بوده که اتمام آن از توان بودجه پردیسان خارج است.

وی با بیان اینکه تکمیل این پروژه نیاز به تملک دارد تصریح کرد: تکمیل این پروژه بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد تومان تملک نیاز دارد که باید با عزم استانی به سرانجام برسد.

رمضانی با تأکید بر اینکه با اجرای این طرح، بلوار غدیر به آزادراه اراک وصل و بخش زیادی از ترافیک بلوار غدیر کاسته می‌شود، عنوان کرد: باید مسئولان استان نسبت به اجرای آن در جهت بازکردن گره‌های ترافیکی ورود کنند.***/ز