35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای شبکه گاز خطوط B2 و B4 شهرک خودرو قم/گامی مؤثر برای تکمیل زیرساخت‌های شهرک خودرویی

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای پروژه گازرسانی و اجرای شبکه گاز خطوط B2 و B4 شهرک خودرو با صرف اعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به اجرای پروژه گازرسانی و اجرای شبکه گاز خطوط B2وB4 شهرک خودرو افزود: این پروژه با هدف تأمین و تکمیل زیرساخت‌های موردنیاز جهت راه‌اندازی این مجموعه عظیم و با اعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
وی با تأکید بر اینکه اجرای این طرح طی یک برنامه زمان‌بندی ۴ ماهه انجام‌شده است تصریح کرد: اجرای ۱۰۰۰ متر طول خط ۶۳ میلی‌متر فشار متوسط،۴۵۰ متر طول خط ۱۶۳ میلی‌متر و همچنین نصب ۷۵ عدد علمک گاز جهت واحدهای احداث‌شده در این دو خط، طی فرآیند مذکور انجام و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم در ادامه بیان داشت: جهش بزرگی در تکمیل زیرساخت‌های شهرک خودرو صورت پذیرفته که این امر سبب توسعه هر چه بیشتر این مجموعه عظیم و تسریع در فرآیند انتقال، ساماندهی و استقرار اصناف و صاحبان مشاغل خودرویی خواهد بود.***