29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

راه‌اندازی خانه موزه شهید فخری زاده سبب ایجاد چراغ راه برای مردم می‌شود

فرزند شهید فخری زاده با قدردانی از راه‌اندازی خانه موزه پدر شهیدش در قم گفت: ایجاد این موزه سبب می‌شود ما انسان‌ها از مسیرهای درست و کارهای منتهی به موفقیت درس بگیریم.

به گزارش شهرنیوز، مهدی فخری زاده در مراسم آغاز عملیات اجرایی خانه موزه شهید فخری زاده، با قدرانی از این اقدام ارزشمند اظهار داشت: ایجاد این خانه موزه کار بسیار ستودنی است، زیرا  این موزه در محل ولادت، رشد و زندگی شهید تا سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی ایجادشده است.

وی با بیان اینکه ایجاد این خانه موزه مصداق بارز فرمایش رهبری مبنی بر- زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست- است، ابراز کرد: این کار فرهنگی ارزشمند شرایطی را برای ما انسان‌ها ایجاد می‌کند که از مسیرهای درست و کارهای منتهی به موفقیت درس بگیریم، بنابراین ایجاد مسیر ارزشمند است.

فخری زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پدرم مسیری را طی کرد که لیاقت رسیدن به این جایگاه را پیدا کرد و به‌طور حتم هدایت و عنایت خدا نیز در مسیر هدایت تأثیرگذار بوده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های طی این مسیر و راه‌های این مسیر پیچیده تأسی کردن به بزرگان است و چه خوب است که این جایگاه را خوب طی کنیم.****/س