30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

رفع مشکلات عبور و مرور خیابان شهید چراغ‌پور منطقه ۳ شهرداری قم/تلاش شهرداری برای ارتقای رفاه شهروندان

مدیر منطقه سه شهرداری قم از برطرف شدن مشکلات عبور و مرور شهروندان خیابان شهید چراغ‌پور در این منطقه شهری خبر داد و گفت: این مسیر آسفالت و کانیو گذاری شد.

مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اجرای طرح در خیابان شهید چراغ‌پور در منطقه سه شهری قم اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح بهبود محیط شهری و ساماندهی دفع آب‌های سطحی، درخواست مردمی و محله محور، بهبود عبور و مرور و ارتقا بهداشت محیطی با همکاری بخش فنی و امور مالی اجرا شد.

وی با بیان اینکه در این طرح کانیو گذاری و آسفالت کوچه هفتم خیابان شهید چراغ‌پور انجام شد، ابراز کرد: اجرای آسفالت در این پروژه عمرانی در مساحتی به وسعت بیش از یک هزار و ۴۴۰ مترمربع و کانیو گذاری نیز به طول ۲۴۰ متر اجرایی شد.

مدیر منطقه سه شهرداری قم با تأکید بر اینکه شهرداری منطقه پنج رویکرد اصلی برای منطقه تدوین کرده است گفت: این رویکردها شامل تبدیل کردن منطقه سه به قطب سرمایه‌گذاری، بهبود کیفیت بافت شهری، افزایش سرانه فضای سبز، ارتقاء رفاه شهروندی، توجه ویژه به محلات کم برخوردار و برنامه‌ریزی محله محور است.

روحانی وزیری خاطرنشان کرد: در راستای این اهداف یکی از اقدامات ساماندهی خیابان شهید چراغ پور بود که باید با توجه به قرار گرفتن در محله کم برخوردار و بافت فرسوده به آن توجه می‌شد که در برنامه قرار گرفتن و اجرای طرح کانیو گذاری و آسفالت در آن انجام شد.***/س