36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) قم زودتر از زمان پیش‌بینی‌شده به بهره‌برداری می‌رسد

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از اتمام زودتر از موعود پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) خبر داد و گفت: زمان انجام پروژه در قرارداد 10 ماه بوده اما با توجه به پیشرفت 45 درصدی فیزیکی کار امیدواریم تا بهمن‌ماه این پروژه افتتاح شود.

عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، به تشریح وضعیت پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) پرداخت و اظهار داشت: پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی حدفاصل چهارراه شهدا تا خیابان شبستان حرم حضرت معصومه(س) طراحی‌شده و به‌عنوان مرحله سوم آرام‌سازی هسته مرکزی شهر در حال اجرا است.
وی پیشرفت فیزیکی پروژه را بیش از ۳۵ درصد اعلام کرد و افزود: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی و واقعی پروژه ۴۵ درصد بوده و طبق برنامه زمان‌بندی انجام ولی درمجموع ۳۵ درصد کار اجراشده است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از اتمام زودتر از موعود پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی خبر داد و گفت: زمان انجام پروژه در قرارداد ۱۰ ماه بوده است، اما با توجه به پیشرفت فیزیکی کار امیدواریم تا بهمن‌ماه این پروژه به بهره‌برداری رسیده و زودتر از موعود پروژه افتتاح شود.
وی سپس اعتبار پروژه را عددی بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: طول این پیاده راه ۳۳۰ متر و عرض آن ۲۰ متر است و درمجموع ۶۶۰۰ مترمربع را در برمی‌گیرد.
انتهای پیام/ن***