28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

زبان هنر برای انتقال ارزش‌های ایثار و شهادت بسیار مؤثر است

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به نقش زبان هنر در انتقال ارزش‌های دینی گفت: برای تأثیرگذاری بهتر اقدامات فرهنگی باید به سراغ زبان هنر و سایر قالب‌های اثرگذار هنری رفت.

به گزارش شهرنیوز، حسین اسلامی در بازدید اعضای شورای شهر قم از ستاد کنگره ملی شهدای استان اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت به معنای واقعی کلمه، فرهنگ ناب مسلمانی را تبلیغ و ترویج می‌کند.
وی با بیان اینکه وقتی آخرت را فراموش کرده و دچار دنیازدگی می‌شویم و در این هنگام زمانی که در گلزارهای شهدا حضور پیدا می‌کنیم احساس می‌کنیم که آن‌ها عاقبت‌به‌خیر شدند ابراز کرد: ما جامانده‌ایم، این جاماندگی یک درد بزرگ و عاقبت‌به‌خیری یک درد بزرگ‌تری است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: برای اثرگذاری کنگره‌های شهدا استفاده از ابرازهای غیرلسانی بسیار بهتر از رفتن به سراغ سخنرانی‌های صرف است؛ زبان هنر در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس بسیار مؤثر است.
وی با تأکید بر اینکه ریل‌گذاری و وضع مقررات انجام‌شده جهت برگزاری باشکوه‌تر کنگره ملی شهدای استان یک اقدام بسیار ویژه و مهم است، گفت: برای پررنگ‌تر شدن نقش بانوان در مدیریت شهری قم، کمیته بانوان و خانواده به ابتکار خانم نرجس نیازمند عضو هیئت رئیس شورای اسلامی شهر قم تشکیل‌شده است.
انتهای پیام/ش***