33.6 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی تملکات ۷۳ غرفه میوه و تره‌بار میدان مطهری قم/غرفه‌های باقیمانده هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کنند

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به تملک 73 غرفه میوه و تره‌بار میدان مطهری، از صرف هزینه 300 میلیارد ریالی این آزادسازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به آخرین وضعیت تملکات غرفه‌های میوه و تره‌بار میدان شهید مطهری اظهار داشت: سازمان میادین در خصوص تملک میدان مطهری جلسات متعددی با آستان مقدس، کارشناسان رسمی دادگستری و همچنین وکلای باتجربه درباره احصاء و شناسایی اطلاعات مالکین برگزار کرده است و در مجموع با صرف اعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد ریال از سال ۱۳۹۸ تاکنون ۷۳ باب غرفه به تملک این سازمان درآمده است.
وی از جدّیت و عزم راسخ سازمان میادین و ادامه اجرای این پروژه خبر داد و افزود: بنا داریم باقی تملکات را انجام دهیم و از صنوف فعال خواهشمندیم هرچه سریع‌تر نسبت به فروش این واحدها اقدام نمایند تا این فضاها تبدیل به اماکن مطلوب و مورد نیاز مردم شود.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به چهره نامناسب میدان میوه و تره‌بار شهید مطهری و بافت فرسوده و ناایمن این میدان گفت: پروژه تملک پلاک‌های باقیمانده میدان مطهری و پرداخت منافع متصرفین این مجموعه بزرگ، با هدف ساماندهی و استفاده بهینه از فضای موجود صورت می‌پذیرد که لازم بوده هر چه سریع‌تر اجرا و تعیین و تکلیف گردد.
وی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی و استقرار مراکز میوه‌فروشی و خُرده‌فروشی در تمام سطح شهر، دیگر الزامی به فعالیت واحدهای فعال این مجموعه وجود نداشته و امید است فعالین حاضر در میدان میوه و تره‌بار شهید مطهری هر چه سریع‌تر نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت خود اقدام نمایند.
انتهای پیام/***