۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

پیگیری و امکان ارسال لیست جدید بیمه دولتی رانندگان تاکسی در قم در آینده نزدیک

سرپرست سارمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده در چند سال گذشته، به‌زودی می‌توانیم لیست جدیدی از رانندگان را برای بهره‌مندی از بیمه دولتی به شرکت‌های بیمه معرفی کنیم.

علی نیک در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از اجرای بیمه دولتی خانواده تاکسیرانی خبر داد و اظهار داشت: متأسفانه از سال ۹۲ سازمان تاکسیرانی نتوانست لیست جدیدی را برای بیمه تاکسی‌داران به شرکت‌های بیمه ارائه دهد.
وی بیمه تاکسی‌داران را با ۵۰ درصد تخفیف موردتوجه قرارداد و گفت: در حال حاضر رانندگان می‌توانند از خدمات بیمه‌ای استفاده کنند اما متأسفانه نرخ آن آزاد محاسبه‌شده و امکان استفاده از تخفیف ۵۰ درصدی برای رانندگان وجود ندارد.
سرپرست سارمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم ادامه داد: با پیگیری‌های انجام‌شده در چند سال گذشته، به‌زودی می‌توانیم لیست جدیدی از رانندگان را برای بهره‌مندی از بیمه دولتی به شرکت‌های بیمه معرفی کنیم.
وی رانندگان تاکسی را نخستین مبلغان فرهنگی شهر دانست و تأکید کرد: هر چه دولت و شهرداری به این قشر از جامعه توجه بیشتری کند شاهد ارتقاء فرهنگ و اقتصاد شهر خواهیم بود و باید چالش‌های معیشتی این افراد به‌زودی رفع شود.
انتهای پیام/ن***