41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

پیشرفت ۸۰درصدی پروژه جدول‌گذاری بلوار ابوطالب(ع)/بهره‌برداری از باند دوم بلوار در سال آینده

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از پیشرفت 80 درصدی پروژه جدول‌گذاری بلوار حضرت ابوطالب(ع) خبرداد و گفت: این پروژه تا پایان ماه آینده به اتمام می‌رسد.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی منطقه هشت شهرداری قم، محمد رمضانی با اشاره به اجرای پروژه جدول‌گذاری بلوار حضرت ابوطالب(ع)، مساحت این پروژه را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: این پروژه شامل سه هزار و ۶۰۰ متر طول جدول‌گذاری است که شامل جدول نهر و تک جدول رفوژ وسط است.
مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به هزینه اجرای این پروژه ابراز داشت: بر اساس پیش‌بینی‌ها اجرای جدول‌گذاری بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت.
وی در ادامه جدول‌گذاری این بلوار را مرحله نخست احداث باند دوم بلوار حضرت ابوطالب(ع) عنوان کرد و افزود: پروژه باند دوم این بلوار در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان و افزایش ایمنی تردد در این مسیر بوده که در بودجه سال آینده پیش‌بینی‌شده است و در اواسط سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد .
رمضانی همچنین خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه برعهده اداره کل راه و شهرسازی است که شهرداری به دلیل تسریع در روند رفع مشکلات عبور و مرور شهروندان اجرای آن را در اولویت خود قرار داد.
انتهای پیام/**