33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

تصویب اصلاحیه ۳۶ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم

در شانزدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم متمم و اصلاحیه بودجه سال 1400 شهرداری قم به میزان 36 هزار و 470 میلیارد ریال مصوب شد.

به گزارش شهرنیوز، حسین صابری در شانزدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در این خصوص بیان کرد: بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰شهرداری قم در تصویب اولیه ۳ هزار و ۶۲۲ میلیارد ریال بود که درنهایت این بودجه در  متمم و اصلاحیه، به میزان ۳۶هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال مصوب شد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: این اصلاحیه طی جلسات تخصصی با کمیسیون‌های مربوط در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر قم بررسی نهایی شده است.

وی افزود: در متمم و اصلاحیه بودجه شهرداری قم در بخش عمرانی، بودجه کمیسیون عمران و حمل‌ونقل در ۴۳ ردیف با ۱۵۵ میلیارد تومان کاهش، کمیسیون شهرسازی و معماری در ۱۷ ردیف و ۲۹۱ میلیارد تومان افزایش و کمیسیون خدمات شهری در ۱۱ ردیف ۲۲ میلیارد تومان افزایش بررسی و مورد موافقت قرارگرفته است.

صابری همچنین در خصوص لایحه‌ای مبنی بر توسعه زیرساخت فیبر نوری با توافق با برخی شرکت‌های خدمات‌رسان اینترنتی، بیان کرد: نگاه شهرداری قم نسبت به این قبیل از پروژه‌ها باید اقتصادی باشد و به‌عنوان یک درآمد پایدار به آن نگاه کند.****