31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای شبکه برق خطوط B2 و B4 شهرک خودرو قم با اعتباری بالغ‌بر ۲۲ میلیارد ریال

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای پروژه نیرورسانی و اجرای شبکه برق خطوط B2 و  B4 شهرک خودرو با صرف اعتباری بالغ‌بر 22 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری اظهار داشت: پروژه نیرورسانی و اجرای شبکه برق خطوط B2 و B4 شهرک خودرو با صرف اعتباری بالغ‌بر ۲۲ میلیارد ریال و طی یک برنامه زمان‌بندی ۲ ماهه با همکاری شرکت توزیع برق استان قم انجام‌شده است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات اجرای این طرح افزود: در این پروژه نصب ۴ ترانسفورماتور، اجرای ۳۰۰ متر خط ۲۰ کیلوولت و جایگذاری ۱۳ عدد تیر برق و همچنین اجرای ۱۲۰۰ متر خط ۲۲۰ ولت و جایگذاری ۵۸ تیر برق؛ مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تأکید بر تسریع اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی شهرک خودرو و لزوم انتقال صنوف وابسته به این مجموعه، ابراز کرد: انتقال اصناف به‌ویژه صنوف آلاینده می‌تواند مزایایی مانند کاهش صنوف آلاینده در شهرها، کاهش ناهنجاری‌های سمعی و بصری و همچنین کاهش ترافیک درون‌شهری را در پی داشته باشد.***