37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

جابه‌جایی در سازمان‌های تابعه شهرداری بر مبنای تجربه باشد

دبیر کمیته معاونین خدمات شهری کلانشهرهای کشور با اشاره به ذات تخصصی سازمان‌های تابعه شهرداری نسبت به جابه‌جایی در این سازمان‌ها بر مبنای اصل تجربه و شایسته سالاری تاکید کرد.

محسن مرادی روز چهارشنبه در هفتمین نشست روسای سازمان‌های مدیریت پسماند کلانشهرهای کشور در سالن رضوان شهرداری قم، تجربه و برنامه محوری را از مهمترین ویژگی‌های مدیران و کارکنان سازمان‌های تابعه شهرداری‌ها دانست و بیان کرد: سیاست‌های وزارت کشور بر این است که هرگونه تغییرات در سازمان‌های تخصصی بر مبنای تجربه و تخصص باشد.

وی اضافه کرد: از تدوین و تنظیم شیوه نامه‌ها باید نظرات کارشناسان شهری لحاظ شود از دل این مشارکت و همفکری اقدامات انجام شده در شهرها بیش از همیشه مثمر ثمر باشد.

دبیر کمیته معاونین خدمات شهری کلانشهرهای کشور تصریح کرد: همچنان برخی از دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را ندارند و این مساله سبب می‌شود تا بار انبوهی از اقدامات بر دوش شهرداری بیفتد و احیاناً بر نارضایتی‌های عمومی دامن بزند.

مرادی تصریح کرد: مباحث زیست محیطی و دفن پسماند یکی از مباحث و مسائل مهم در مدیریت شهری است که برای بهبود روند این خدمات لازم است تا تمام دستگاه‌ها وظایف خود را به نحو شایسته‌ای انجام دهند.***