28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

محله محوری ساحت بیرونی و نقش‌آفرین بسیج و سپاه است/ تقدیر از مجموعه شهرداری برای مشارکت جدی در طرح محله محوری

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) گفت: موضوع محله محوری باید جدی گرفته شود، چراکه ساحت بیرونی و نقش‌آفرین بسیج و سپاه محله محوری است.

به گزارش شهرنیوز، سرهنگ مهدی کبیری پور در گردهمایی «محراب شهر» که در آستانه رحلت شهادت گونه حضرت معصومه(س) در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه تعریف بسیج از منظر مقام معظم رهبری بر دو پایه مسئولیت‌پذیری و بصیرت بنا نهاده شده، اظهار کرد: بسیجی بودن، فرهنگی متعالی و همه‌جایی است و هر چه احساس تکلیف و مسئولیت بالاتر باشد بسیجی بودن باکیفیت‌تر است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) ادامه داد: اگر جایی دیدیم نظام و مردم در نظام اسلامی دچار آسیب شده و نیاز به حمایت دارند، احساس تکلیف و سپس عمل کردیم بسیجی هستیم و می‌توانیم دنیا و آخرتمان را بیمه کنیم.

وی با اشاره به اینکه به بهانه محله محوری اگر کنار هم جمع شویم و ظرفیت‌های هم را درگیر کنیم می‌توانیم مشکلات مردم را رفع کنیم، گفت: موضوع محله محوری باید جدی گرفته شود، چراکه ساحت بیرونی و نقش‌آفرین بسیج و سپاه محله محوری است.

کبیری پور ضمن تقدیر از سازمان فرهنگی هنری ورزشی و مدیران مناطق برای مشارکت جدی در طرح محله محوری خاطرنشان کرد: امیدواریم همچون گذشته مجموعه شهرداری به کمک مدیران محله‌ها آمده و این عزیزان بسیجی را که بدون حقوق خدمت می‌کنند را حمایت کنند تا گره‌ای از  مشکلات مردم باز شده و باری از دوششان برداشته شود.***/ع