31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری نخستین سمپوزیوم نقش‌آفرینی دستگاه‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهر قم

نخستین سمپوزیوم استانی نقش‌آفرینی، همگرایی دستگاه‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهر قم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و با حضور مدیران شهری و استانی برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، نخستین سمپوزیوم استانی نقش‌آفرینی، همگرایی دستگاه‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهر قم با حضور طبیبی معاون حمل‌ونقل و ترافیک و رضاخانی سرپرست معاونت برنامه‌ریزی شهرداری قم، ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم،‌ مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم، خاکی مدیرعامل سارمان بهسازی اطراف حرم مطهر،‌ نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی استان و مسئولان دانشگاه علمی کاربری شهرداری قم و دیگر مسئولان استانی و شهری در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد.
در این جلسه که به همت و میزبانی سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برگزار شد،‌ به بررسی چالش‌های حوزه گردشگری با رویکرد گفت‌وگو و نقد پرداخته‌شده و به هم‌افزایی و همکاری دستگاه‌های ذینفع در حوزه گردشگری با نگاه علمی و پژوهشی تأکید و برنامه‌ریزی لازم برای استمرار جلسات تا رسیدن به آمادگی لازم جهت ورود زائران به شهر قم انجام شد.
لازم به ذکر است مهم‌ترین هدف برگزاری این جلسه به‌عنوان نخستین سمپوزیوم استانی نقش‌آفرینی، همگرایی دستگاه‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهر قم، معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهر قم در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است.
مهم‌ترین مصوبات این جلسه تشکیل دبیرخانه سمپوزیوم در سازمان‌های فرهنگی شهرداری قم، برگزاری جلسات و اتاق فکر بین اعضا به‌صورت تخصصی و تهیه تقویم جلسات و … بود.
انتهای پیام/ن***