35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

منتظران ظهور باید آمادگی جسمانی و قدرت بدنی خوبی داشته باشند

رئيس فدراسيون ورزش‌های همگانی كشور آمادگی جسمانی را لازمه منتظران ظهور دانست و گفت: كسی كه می‌خواهد خود را برای ظهور آماده كند بايد شاداب، تندرست و با تحرك باشد تا بتواند در ركاب امام زمان(حج) به جهاد بپردازد.

به گزارش شهرنیوز، افشین ملایی در مراسم اختتامیه همایش پیاده‌روی طلاب که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه هدف انسان از زیستن، رسیدن به یک زندگی متعالی است، اظهار کرد: ما خلق شده‌ایم تا به نیکویی رشد کنیم، یاد گرفته و از زندگی خود توأم با معرفت لذت ببریم.

وی با بیان اینکه اوج لذت بردن از زندگی در بندگی خداست، ابراز کرد: شیعه همواره منتظر آمدن منجی عالم بشریت است تا به‌عنوان رهبر، معلم و مربی دست او را بگیرد و به تعالی برسد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور آمادگی جسمانی را لازمه منتظران ظهور دانست و گفت: کسی که می‌خواهد خود را برای ظهور آماده کند باید شاداب، تندرست و با تحرک باشد تا بتواند در رکاب امام زمان(حج) به جهاد بپردازد.

ملایی خاطرنشان کرد: ما در فدراسیون آمادگی داریم تا طلاب حوزه‌های علمیه را در رشته‌های مختلف آموزش مربیگری داده و ایستگاه ورزش صبحگاهی یا عصرگاهی را در مدارس علمیه راه‌اندازی کنیم.***/ع