33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشوری در قم در ایستگاه پایانی/تجلیل از برگزیدگان مسابقات

جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشوری از مجموعه برنامه‌های «روز قم» كه در رده‌های سنی زیر ۱۵ و ۱۷ سال برگزار شد، با معرفی نفرات برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش شهرنیوز، جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشور که به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری و هیئت بدمینتون استان قم به مناسبت «روز قم» با حضور ۶۶ بازیکن از سراسر کشور در رده‌های سنی زیر ۱۵ و ۱۷ سال برگزارشده بود با معرفی نفرات برتر در تالار بدمینتون فرهمند قم به ایستگاه پایانی رسید.

این رقابت‌ها در روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه برگزار و در پایان نفرات برگزیده دو رده معرفی و نفرات اول تا سوم هر رده طی مراسمی با حضور حسن مالکی ن‍ژاد، مصطفی ملایی و نرجس نیازمند از اعضای شورای اسلامی شهر قم تجلیل شدند.

بنابراین گزارش، در رده سنی زیر ۱۵ سال، مهدی خلیلیان از اصفهان در جایگاه نخست، سامان صفری از مرکزی در رده دوم و محمد باقری از یزد و هادی منوچهری از کرمانشاه به‌طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند.

محمد گلچین از خراسان رضوی صاحب گردن‌آویز طلا، سیدحسین احمدی از کرمان در رده دوم و یاسین طلایی و پارسا الوندی به ترتیب از یزد و کرمانشاه به‌طور مشترک در رده سوم رده سنی زیر ۱۷ سال قرار گرفتند.***/ع