38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری گردهمایی فعالان حوزه گردشگری قم/آماده‌سازی برای پذیرش مجدد زائران و مسافران بعد از شیوع کرونا

نخستین گردهمایی بین مدیران و دستگاه‌های حوزه گردشگری بعد از شیوع بیماری کرونا و با دبیری سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، نخستین گردهمایی بین مدیران، دستگاه‌ها و ذینفعان حوزه گردشگری بعد از شیوع بیماری کرونا، با توجه به افزایش مجدد مسافرت‌ها، حضور توریست‌ها و ورود گردشگران داخلی و خارجی به شهر قم برگزار می‌شود.

در این گردهمایی که باهدف بررسی زیرساخت‌های موردنیاز برای حضور دوباره گردشگران برگزار می‌شود، آسیب‌شناسی کاملی از گذشته و موقعیت شهر قم در حوزه گردشگری انجام‌شده و سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم به‌عنوان یک سازمان نقش‌آفرین در حوزه گردشگری، مسئولیت تشکیل دبیرخانه گردشگری در شهر قم و ایجاد هم‌افزایی و همکاری بین دستگاه‌ها را بر عهده دارد.

این گردهمایی روز شنبه ۲۲ آبان ماه از ساعت ۹ صبح و با حضور دستگاه‌های ذینفع در رونق گردشگری شهری، فعالان و اساتید دانشگاه و با هدف بررسی چالش‌ها، فرصت‌های حوزه گردشگری شهری و هم‌افزایی و همگرایی دستگاه‌های ذینفع در رونق گردشگری شهری و ارائه خدمات مطلوب به زائرین در مناسبت‌های ملی و مذهبی برگزار می‌گردد.***/ن