33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اتصال شبکه اصلی آب شهرک خودرو قم/تسهیل در انتقال صنوف خودرویی

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اتصال شبکه اصلی آب شهرک خودرو با صرف اعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به اتصال آب شهرک خودرو به شبکه اصلی آب قم اظهار داشت: در راستای تأمین و توزیع آب شرب بهداشتی، تأمین و تکمیل شبکه آب‌رسانی و در نهایت ارائه‌ خدمات مطلوب به صاحبان مشاغل مستقر در شهرک بزرگ خدمات خودرو، با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان قم طرح مذکور مورد بررسی و اجرا قرار گرفت.

وی تأمین آب پایدار و بهبود فشار را از مزیت‌های اجرای این طرح دانست و افزود: در این عملیات ۵۰۰ متر لوله چُدن داکتیل ۲۰۰ میلیمتری به‌کارگیری و به شبکه اصلی آب شهری اضافه گردید تا امکان نصب انشعاب آب شرب با فشار مناسب برای واحدهای خدماتی شهرک خودرو فراهم گردد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه ساماندهی صنوف سالیان بسیار زیادی جزء مطالبات مردم و مسئولین شهر بوده است، ابراز کرد: به‌موازات انجام عملیات عمرانی پروژه شهرک خودرو، واحدها و مجموعه‌های مرتبط سطح شهر، شناسایی و برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص انتقال و ساماندهی ایشان به این مجموعه بزرگ انجام می‌شود.***