31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

مسابقات تیراندازی خانوادگی “روز قم” در ایستگاه پایانی/ اهدای جوایز به ۶ تیم برتر

مسابقات تیراندازی خانوادگی که به مناسبت «روز قم» با حضور بیش از 500 نفر از همشهریان قمی در قالب 150 تیم خانوادگی برگزارشده بود، به ایستگاه پایانی رسید و برگزیدگان آن تجلیل شدند.

به گزارش شهرنیوز، مسابقه تیراندازی خانوادگی از مجموعه برنامه‌های تفریحی‌ورزشی «روز قم» که از روز شنبه به مدت سه روز با حضور ۱۵۰ خانواده چهارنفره قمی و به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و با مشارکت هیئت تیراندازی برگزار شد، به ایستگاه پایانی رسید و نفرات برتر این رویداد ورزشی تفریحی معرفی شدند.

آیین اختتامیه این مسابقات با حضور مصطفی ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و رسول منعم مدیرکل  ورزش و جوانان استان قم در سالن تیراندازی میثم برگزار و جوایز تیم‌های برتر به آنان اهدا شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر در این مراسم ضمن تقدیر از سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی قم بابت برگزاری برنامه‌های ورزشی تفریحی خانوادگی، از حمایت شورای شهر قم از برگزاری برنامه‌ها، جشنواره‌ها و مسابقات مفرح خانوادگی در قم خبر داد.

جایزه تیم اول یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، تیم دوم یک‌میلیون ۲۵۰ هزار تومان و جایزه تیم سوم یک‌میلیون تومان بود که به تیم‌های برتر این مسابقات اهدا شد.

همچنین به تیم‌های چهارم تا ششم این مسابقات به رسم یادبود لوازم و تجهیزات ورزشی اهدا شد.

گفتنی است بالغ‌بر ۵۰۰ نفر از همشهریان قمی در قالب تیم‌های چهارنفره خانوادگی در این مسابقات شرکت کردند.***/ع