32.5 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

فراخوان ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه «رالی خانوادگی» در قم

سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در ادامه برگزاری مجموعه برنامه‌های «روز قم»، فراخوان ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه مفرح و جذاب رالی خانوادگی را اعلام کرد.

به گزارش شهرنیوز، معاونت ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با مشارکت هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان به مناسبت «روز قم»، اقدام به طراحی و اجرای مسابقه رالی خانوادگی برای شهروندان قمی کرده است.

این برنامه رالی سرعت نبوده و به‌صورت نقشه‌خوانی و مسیریابی ویژه خانواده‌ها برگزار می‌شود که در هر خودرو می‌بایست یک خانواده حضورداشته باشند که یکی از اعضای خانواده اقدام به نقشه‌خوانی و مسیریابی و همسر وی اقدام به رانندگی کند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد مفرح و جذاب می‌توانند به سایت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم به آدرس fv-qom.ir مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

گفتنی است به‌منظور آشنایی شرکت‌کنندگان با نحوه برگزاری این مسابقه و همچنین ارائه آموزش‌های لازم و پاسخ به سؤالات و ابهامات، جلسه توجیهی و ارائه نقشه آزمایشی در روز چهارشنبه برگزار می‌شود که زمان و مکان آن متعاقباً به ثبت‌نام کنندگان اعلام خواهد شد.

رالی خانوادگی روز جمعه ۲۱ آبان از ساعت ۸ صبح از پارکینگ ساختمان شهرداری قم واقع در بلوار امام موسی صدر آغاز و نقشه اصلی مسابقه در همان مکان ارائه خواهد شد.***/ع