31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

حذف هزینه صدور و تمدید پروانه بار و تاکسی توسط رانندگان/صدور پروانه فعالیت در دفاتر پیشخوان

سرپرست سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيرانی شهرداری قم از حذف هزینه صدور پروانه بار و تاکسی توسط رانندگان خبر داد و گفت: هزینه صدور پروانه توسط شرکت‌ها پرداخت‌ها شده و زمان صدور پروانه به کمترین زمان کاهش پیداکرده است.

علی نیک در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از ارائه و صدور پروانه تاکسی و بار در دفاتر پیشخوان خبر داد و اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا و ابلاغ دستور ستاد ملی کرونا مبنی بر عدم تجمع با چالش‌های زیادی در این حوزه روبه‌رو شدیم.

وی خانواده تاکسیرانی را بیش از ۱۸ هزار نفر اعلام کرد و گفت: بیش از پنج هزار و ۷۰۰ مالک، نزدیک به ۹ هزار راننده کمکی و بیش از پنج هزار وانت‌بار و درمجموع بیش از ۱۸ هزار نفر در خانواده تاکسیرانی فعال هستند که برای دریافت پروانه به سازمان مراجعه می‌کردند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: از زمان ارائه پروانه بار و تاکسی در دفاتر پیشخوان مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته و امروز از زمان ثبت درخواست تا دریافت پروانه کمترین زمان سپری می‌شود.

وی با درخواست از رانندگان برای مراجعه به دفاتر پیشخوان تأکید کرد: رانندگان دیگر لازم نیست برای دریافت پروانه و یا تمدید آن هزینه‌ای پرداخت کنند و کلیه هزینه‌ها از طریق شرکت‌ها پرداخت می‌شود.***