29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

آمادگی آموزش و پرورش برای همکاری با شهرداری قم در اجرای برنامه‌های فرهنگی در مدارس

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان قم ضمن تشکر از برنامه‌های فرهنگی شهرداری قم، از آمادگی اين اداره كل برای همكاری با شهرداری در اجرای برنامه‌های فرهنگی در مدارس خبر داد.

حمیدرضا شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، حوزه فرهنگ را یکی از دغدغه‌های آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش برای ارتقاء فرهنگ جامعه، ارتباط مستقیم با درون خانواده و اولیای دانش آموزان است.

وی ایجاد شادی و برگزاری جشن برای خانواده و اولیای دانش آموزان را موردتوجه قرارداد و افزود: ضمن تشکر از مسئولان شهرداری قم در برپایی جشن روز قم در مدرسه استثنایی ابابصیر، ایجاد شادی برای دانش آموزان و خانواده آن‌ها در برقراری ارتباط قوی بین اولیا و جامعه مؤثر بوده و امیدواریم شاهد اتفاقات بیشتری در این حوزه باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ادامه داد: با شناسایی مناسبت‌ها در تقویم سال تحصیلی و برپایی جشن، علاوه بر ایجاد شادی می‌توانیم ارزش‌های دینی خود را به دانش آموزان انتقال داده و باعث شناخت فرهنگ دینی شویم، البته به علت شیوع ویروس کرونا خیلی از این برنامه‌ها اجرا نشد و امیدواریم بتوانیم دوباره شاهد این برنامه‌ها باشیم.

وی سپس با تشکر از اقدامات شهرداری در ایجاد فضای شاد و فرهنگی در روز قم خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم تعاملات بیشتری با شهرداری داشته و مانند قبل از کرونا برنامه‌های مشترکی اجرا کنیم.***ن