29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

بازدید معاونین شهرداری قم از منطقه شش

  این بازدید و جلسه با حضور دکتر قاری قرآن معاون فنی و عمرانی و  حسام نژاد معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم و حاتمی فرد شهردار منطقه شش در محل دفتر منطقه برگزار گردید. معاونین شهردار قم ضمن بررسی بودجه سال ۹۷ منطقه بر اجرای پروژه های عمرانی در...

معاونین شهردار قم با حضور در دفتر شهردار منطقه۶ ضمن بررسی بودجه سال جاری منطقه بر اجرای پروژه های عمرانی در زمان مقرر تاکید کردند.

 

این بازدید و جلسه با حضور دکتر قاری قرآن معاون فنی و عمرانی و  حسام نژاد معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم و حاتمی فرد شهردار منطقه شش در محل دفتر منطقه برگزار گردید.
معاونین شهردار قم ضمن بررسی بودجه سال ۹۷ منطقه بر اجرای پروژه های عمرانی در زمان مقرر تاکید کردند.
شهردار منطقه۶در این جلسه گزارشی از وضعیت تملک پروژه های شاخص منطقه از قبیل تقاطع غیر همسطح شهید امینی بیات ، خیابان شهید فهیمی ، ایستگاه مترو و تنها ملک خیابان کارگر ارائه نمود .
در ادامه دکتر قاری قرآن با بیان برنامه ها و سیاست های شهرداری قم و برنامه زمانبندی اجرایی پروژه های عمرانی آمادگی حوزه های مربوطه را در تسریع و کیفی سازی پروژه ها  اعلام نمود.
حسام نژاد نیز در این جلسه ضمن اعلام شرایط خاص منطقه راهکارها و روش تملک املاک واقع در طرح ها را با توجه به دستورالعمل مصوب اعتباری  متذکر شد.
در پایان این دیدار مقرر گردید با تعامل معاونت ها و منطقه اقدامات لازم در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان و تسریع در پروژه ها در دستور کار قرار گیرد.