35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

عملیات عمرانی بوستان ولایت تا خرداد ۹۸ تکمیل می‌شود

  به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با اشاره به آخرین وضعیت توسعه و آماده سازی بوستان ولایت در منطقه سه اظهار کرد: این پروژه از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا خردادماه سال‌آینده تکمیل خواهد شد. وی با بیان اینکه بوستان ولایت یکی از لکه‌های...

شهردار منطقه سه قم از اتمام عملیات عمرانی پروژه بوستان ولایت تا خردادماه سال آینده خبر داد.

 

به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با اشاره به آخرین وضعیت توسعه و آماده سازی بوستان ولایت در منطقه سه اظهار کرد: این پروژه از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا خردادماه سال‌آینده تکمیل خواهد شد.
وی با بیان اینکه بوستان ولایت یکی از لکه‌های سبز منطقه سه است که در مجاورت عوارضی قم تهران قرار گرفته است، افزود: در این پروژه اقدامات لازم برای تبدیل به یک بوستان شهری در حال انجام است.
شهردار منطقه سه قم با بیان اینکه در این پروژه بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: تکمیل دسترسی‌ها و تأمین روشنایی در این پروژه در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم طبق زمان‌بندی صورت گرفته پروژه را در اختیار مردم قرار دهیم.
وی با بیان اینکه پروژه بوستان ولایت جنب مسجد اهل بیت واقع شده و وسعتی بالغ بر ۳۸ هزار مترمربع دارد، اظهار کرد: جدول گذاری، زیرسازی، آسفالت شوارع اصلی و دسترسی بوستان به اضافه طرح کاشت و روشنایی از جمله بخش‌های پروژه بوستان ولایت است که عمده آنها تکمیل شده است.