27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

شهردار منطقه سه خبر داد؛ تکمیل عملیات توسعه بوستان پاکبان تا بهمن‌ماه

  به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با تاکید بر ضرورت توسعه بوستان‌ها و سرانه فضای سبز منطقه سه قم اظهار کرد: یکی از پروژه‌های ویژه‌ای که طی سال‌های اخیر در دستور کار شهرداری منطقه سه قرار گرفته توسعه فضای سبز بوده و در این زمینه پروژه‌هایی چون بوستان فدک و…...

شهردار منطقه سه قم گفت: عملیات توسعه بوستان پاکبان در مجاورت شهرداری قم تا بهمن‌ماه تکمیل می‌شود.

 

به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با تاکید بر ضرورت توسعه بوستان‌ها و سرانه فضای سبز منطقه سه قم اظهار کرد: یکی از پروژه‌های ویژه‌ای که طی سال‌های اخیر در دستور کار شهرداری منطقه سه قرار گرفته توسعه فضای سبز بوده و در این زمینه پروژه‌هایی چون بوستان فدک و… اجرایی شده است.
وی به اجرای پروژه توسعه بوستان پاکبان در منطقه اشاره کرد و افزود: این پروژه مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع را شامل می‌شود که با اعتباری بیش از ۹ میلیارد ریال در حال اجرا است.
شهردار منطقه سه قم با بیان اینکه پروژه توسعه بوستان پاکبان از فروردین امسال شروع شده و تا بهمن تکمیل می‌شود، گفت: این پروژه در بلوار امام موسی‌ صدر جنب شهرداری قم قرار گرفته که فاز اول آن در اختیار مردم است و فاز دوم تا پایان سال در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به امکانات و بخش‌های مختلف این بوستان تصریح کرد: فضای سبز، فضای بازی کودکان و… از جمله امکانات پیش‌بینی شده برای بوستان پاکبان است.