28.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تیم‌های برگزیده رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم معرفی شدند

سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج قم که به مناسبت «روز قم» برگزار شد، با معرفی گروه‌های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش شهرنیوز، سید محمدحسن یزدی نژاد در حاشیه برگزاری اختتامیه سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج قم که به مناسبت «روز قم» و با همکاری سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و مجمع ناشران دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در این رویداد علمی فرهنگی ۱۰۴ نفر از هنرمندان و تولیدکنندگان محتوی دیجیتال در قالب ۲۱ تیم و در ۳ بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه حضور داشتند.

وی ادامه داد: در بخش پویانمایی تیم‌های حبه انگور، تیم یا زهرا، تیم جهان موازی؛ در بخش نرم‌افزارهای تلفن همراه تیم کدینتو و در بخش بازی‌های ویژه تلفن همراه نیز تیم wonder به‌عنوان برگزیدگان این رویداد معرفی شدند.

دبیر رویداد تولید محتوی دیجیتال بسیج استان قم با اشاره به اینکه تیم‌های آوانو، پارادیس، ایمیج، تصویر بهشت، رسانه نو نیز در این رویداد از نگاه داوران قابل‌تقدیر شناخته شدند، خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در ۴۸ ساعت از ۸ صبح ۱۲ آبان ماه تا ساعت ۸ صبح ۱۴ آبان ماه و در موضوعاتی شامل مطالبه گری عمومی، امیدآفرینی، روز قم، ورود حضرت فاطمه معصومه (س) با یکدیگر رقابت کردند.

وی ادامه داد: مدت‌زمان محتوی تولیدشده از ۳۰ ثانیه تا یک دقیقه است و شرکت‌کنندگان می‌بایست از ایده پردازی تا نویسندگی را در مدت کوتاهی انجام می‌دادند تا به داوری و ارزیابی نهایی می‌رسیدند.

یزدی نژاد خاطرنشان کرد: تیم‌های برگزیده این رقابت‌ها در مسابقات کشوری که از ۲ تا ۴ آذرماه در تهران برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.***/ع