29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

فرهنگسرای مجازی”سرای شهر” به‌زودی در قم رونمایی می‌شود/امکان استفاده رایگان از فرهنگسراها برای فعالان عرصه فضای مجازی

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از رونمايی از فرهنگسرای مجازی"سرای شهر" در روزهای آينده و به مناسبت "روز قم" خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، ابوالقاسم مقیمی در اختتامیه سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج قم که به مناسبت «روز قم» در مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره اهمیت برگزاری این رویدادها در شهر قم اظهار داشت: فقر این‌گونه برنامه‌ها در قم به‌شدت احساس می‌شود و باید این برنامه‌ها تداوم یابد.

وی ادامه داد: این رویدادها موجب شناسایی و شکوفایی استعدادها خصوصاً در بین نوجوانان و جوانان می‌شود که باید برنامه‌ریزی مناسب در این زمینه صورت بگیرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم افزود: برای بهره‌برداری کامل از اپلیکیشن شهر انقلاب نیازمند همکاری و مساعدت فعالان این عرصه هستیم که از همه شرکت‌کنندگان برای همکاری دعوت می‌نماییم.

به گفته وی سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم فرهنگسراهای مختلفی دارد که برای برگزاری جلسات و برنامه‌ها امکان رایگان در اختیار گذاشتن آن‌ها به گروه‌های فعال در عرصه فضای مجازی وجود دارد.

مقیمی خاطرنشان کرد: اواخر آبان ماه فرهنگسرای مجازی شهر رونمایی خواهد شد که برنامه‌ها و خدمات مختلفی در آن ارائه خواهد شد.***/ز