31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

حمایت از تولیدات فضای مجازی در حوزه مدیریت شهری در قم

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت:‌ بخشی از محصولات جشنواره رويداد توليد محتوای ديجيتال بسيج مورد مصرف در حوزه مدیریت شهری است که قرار شده همکاران شهرداری قم از این تولیدات این رویداد استفاده کنند.

به گزارش شهرنیوز، محسن محرری با اشاره به برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، اظهار داشت: برای این رویداد بسیار جای خوشحالی دارد که با حمایت بسیج و نهادهایی ازجمله شهرداری و سازمان فرهنگی شهرداری قم این رویداد برای سومین بار در قم اتفاق می‌افتد.

وی با بیان اینکه طبیعتاً بسیج همواره نقش مؤثر و فعالی در خصوص کارهای زمین‌مانده‌ای دارد که متولیان آن بسیاری از دستگاه‌های دیگر هستند، ابراز کرد: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال نیز ازجمله آن‌ها بوده و حرکت بسیار ارزشمندی است، زیرا در شرایط فعلی فضای دیجیتال و فضای مجازی حرف اول را در دنیا میزند و نقش مؤثری در فرهنگ، علم و فنّاوری دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: بسیار جای تقدیر دارد که بسیج این مسابقات و این رویداد را رقم‌زده است، در این رویدادها استعدادهای بسیار ارزشمندی در بخش جوانان و نوجوانان کشف و شناسایی‌شده و به بازار کار معرفی می‌شود، بازار مصرفی که به‌خصوص در قم شرایط بازار بسیار خوبی برای محتوای دیجیتال دارد.

وی با تأکید بر اینکه گروه‌هایی که در این رویداد شرکت کردند تولیدات بسیار خوبی را ارائه می‌دهند عنوان کرد: بخشی از این محصولات مورد مصرف در حوزه مدیریت شهری است که قرار شده همکاران شهرداری قم از این تولیدات این رویداد استفاده کنند.

محرری ادامه داد: خوشبختانه در دوره‌های قبلی افرادی که از قم در این رویداد رتبه کسب کرده و در سطح کشوری مقام کسب کردند به‌خوبی به بازار مصرف معرفی شدند و قراردادهای بسیار خوبی نیز با آن‌ها بسته‌شده است؛ نیاز بوده که این رویدادها توسعه پیدا کند و معرفی بیشتر و بهتری از این جوانان و نوجوانان با استعداد صورت گیرد زیرا این مسئله هم نتایج اقتصادی دارد و هم نتایج فرهنگی و هم نتایج اشتغال‌زایی دارد.****